شرکت نقشه برداری نوین نقش

نقشه برداری هوایی نوین نقش

شرکت نقشه برداری نوین نقش

معرفی شرکت نوین نقش


معرفی شرکت نوین نقش

شرکت نوین نقش از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را شروع کرد و از آن زمان با پشتوانه از اساتید دانشگاه های برتر کشور.کارشناسان و اپراتور های کار آزموده  و با تجربه در زمینه دارای صلاحیت به فعالیت مشغول شد.

امروزه بحث تکنولوژی در زمینه تهیه نقشه در کاهش کار میدانی،کاهش هزینه و زمان،کیفیت بالاتر داده های مکانی و ایجاد تنوع در محصولات مکانی در راستای انجام فعالیت های فنی و مهندسی کشور اهمیت بالایی دارد.

این شرکت با تکیه بر دانش و توانمندی کادری کارشناس در زمینه نقشه برداری (فتوگرامتری،RS و ژئودزی) و مکانیک،الکترونیک و هوا و فضا و با ۳ سال سابقه تخصصی در زمینه فتوگرامتری برد کوتاه موفق به تولید نقشه و سایر محصولات مکانی با استفاده از ربات پرنده بدون سرنشین(UAV) شده است.

خروجی هایی که در قالب نقشه برداری با سیستم پهپاد در حال حاظر توسط این شرکت ارائه میشود عبارتند از:۱-فایل نقشه استاندارد(مطابق استاندارد زمینی و کارتوگرافی استاندارد). ۲-تصویر ارتو(نقشه تصویری) ژئورفرنس(زمین مرجع) با سیستم مختصات UTM که قابلیت اندازه گیری هرنوع عارضه را فراهم میسازد و با اندازه پیکسل ۱٫۵ سانتی متر تا ۱۰ سانتی متر تهیه میشود(با توجه به دقت درخواستی). ۳- ابرنقاط رنگی سه بعدی که توسط آن میتوان توپوگرافی دقیق منطقه را بدست آورد فاصله این نقاط نیز بین ۳ سانتی متر تا ۵۰ سانتی متر(با توجه به دقت درخواستی) و با کد رنگ واقعی. ۴- مدل سه بعدی جهت طراحی شرکت های طراح که باعث حذف بازدید زمینی و کنترل بهتر در پروژه میشود. ۵-مدل سه بعدی بسیار روان در قالب نرم افزار اختصاصی شرکت، جهت ارائه به کارفرما که با یک دید بصری دقیق و بسیار باکیفیت کارفرمایان محترم میتوانند هر نوع اندازه گیری(مختصات، فاصله، مساحت و حجم) را به صورت دقیق انجام دهند.

در نقشه برداری زمینی فقط اطلاعات عددی ارائه میشود که قابل تغییر است که بنابراین نمیتوان به آن استناد نمود و اطمینان کرد و با نظارت زمینی نیز نمیتوان همه جای پروژه را کنترل نمود. با مدل سه بعدی که به کارفرمایان محترم ارائه میگردد چون اطلاعات بصری و عددی است بنابراین هیچ گونه تغییر

را نمیتوان در آن ایجاد نمود، و به عنوان یک اطلاعات صحیح و قابل درک برای همگان به آن استناد نمود و به عنوان اطلاعات مبنا(Base) از آن استفاده نمود و برای کنترل آن نیز دیگر نیاز به بازدید زمینی نمی باشد چون مدل سه بعدی واقعی را دارید که با کوچکترین تغییر، اشتباه مشخص می­شود.

در نهایت اینکه با مدل سه بعدی که به کارفرمایان ارائه می­شود میتوان از کلیه تخلفات جلوگیری نمود و مدیران ارشد بدون حضور در پروژه تسلط و نظارت دقیق بر پروژه داشته باشند.

شرکت نوین نقش با ایجاد شعب مختلف در تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و کرمان به عنوان سریعترین  شرکت ارائه خدمات در کل کشور می­باشد.

در حال حاظر این شرکت آماده همکاری با ارگان های دولتی وغیر دولتی وشرکت های خصوصی در زمینه ارائه خدمات نقشه برداری هوایی توسط پهپاد(فتوگرامتری/فتوگرامتری برد کوتاه) و ارائه خدمات بازرسی در سراسر نقاط مختلف کشور می­باشد.


بالا