شرکت نقشه برداری نوین نقش

نقشه برداری هوایی نوین نقش

شرکت نقشه برداری نوین نقش

درباره ما


درباره ما

گروه نوین نقش از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را شروع کرد و از آن زمان با پشتوانه اساتید دانشگاه های برتر کشور، کارشناسان و اپراتور های کار آزموده و با تجربه در زمینه دارای صلاحیت به فعالیت مشغول شد. امروزه بحث تکنولوژی در زمینه تهیه نقشه در کمتر کردن کار میدانی، کاهش هزینه و زمان، کیفیت بالاتر داده های مکانی و ایجاد تنوع در محصولات مکانی در راستای انجام فعالیت های فنی و مهندسی کشور اهمیت بالایی دارد.

ما با تکیه بر دانش و توانمندی کادر دکترا وکارشناسی ارشد در زمینه نقشه برداری(فتوگرامتری، RS و ژئودزی) و مکانیک، الکترونیک و هوافضا موفق به تولید نقشه و سایر محصولات مکانی با استفاده از ربات پرنده بدون سرنشین (UAV) شده است.

گروه نوین نقش با انجام دادن پروژه های آزمایشی مختلف، به نقشه هایی با دقت بالا و محصولات مکانی مختلف از جمله: مدل سه بعدی، عکس نقشه ای (Ortho Photo) و ابر نقاط از منطقه پروژه دست یافته و همچنین اجرای آن با کاهش در هزینه و زمان بوده است. در حال حاضر این گروه آمادگی همکاری با ارگان های دولتی و غیر دولتی و شرکت های خصوصی در زمینه تهیه محصولات مکانی (نقشه، تصویر قائم از منطقه، مدل سه بعدی از پروژه) در سراسر نقاط مختلف کشور می باشد.


بالا